Paralarının Kaynağı Merak Edilen Dilan Polat ve Engin Polat Çiftinin Başı Mafya ile Derde Girdi!

Lüks yaşantılarıyla sık sık gündeme gelen ve paralarının kaynağı takipçileri tarafından merak edilen Dilan-Engin Polat çiftinin başının mafya ile derde girdiği iddia edildi. Sabah’tan Yunus Emre Kavak’ın haberine göre çift, sahibi oldukları güzellik merkezini arayarak haraç isteyen kişinin ardından soluğu savcılıkta aldı. ?

Engin Polat, geçtiğimiz günlerde eşi Dilan Polat’a uçak aldığı yönündeki haberlerle gündem olmuştu.

Ardından Engin Polat bir açıklama yaparak “uçak almadığını, kiraladığını” söyleyerek söz konusu iddiaları yalanlamıştı.

İddialara göre lüks paylaşımları ve hayatlarıyla sık sık gündeme gelen çiftin başı mafya ile derde girdi.

Sabah Gazetesi’nden Yunus Emre Kavak’ın haberine göre çift, sahibi oldukları güzellik merkezini arayarak tehditle 500 bin TL isteyen kişi karşısında soluğu savcılıkta aldı.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran çift, kendilerini tehdit eden söz konusu kişinin eski bir komşuları tarafından kendilerine yönlendirildiğini iddia etti.

Yine iddialara göre söz konusu suç duyurusunun ardından gözaltına alınan H.İ.K. ve E.K., ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Türkiye’de 100’ü aşkın şubesi bulunan Dilan Polat Güzellik Merkezi’nin ve kendi kurdukları cilt bakım-kozmetik markasının sahibi olan çiftin parasının kaynağı sık sık merak ediliyor ve sosyal medyada sorgulanıyor.

Özellikle Engin Polat’ın uçak aldığı haberlerinin ardından bu sorular yeniden gündeme gelmişti…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x