Dilan Polat ile ilgili iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü! Banu Parlak’ın başı büyük dertte: 5 yıl hapsi isteniyor

Sabah Gazetesi’nden Seda Nur Günaydın‘ın haberine göre sosyal medyada ünlendikten sonra şarkı da söyleyen, şimdilerde ise güzellik merkezi sahibi olan Banu Parlak, bir müşterisiyle davalık oldu. Zayıflama amacıyla gittiği merkezde vücudu yaralanan Aliye A., Parlak’tan şikayetçi oldu.

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Banu Parlak, geçtiğimiz yıllarda güzellik merkezi açmıştı.Bölgesel zayıflama hizmeti almak isteyen Aliye A. adlı müşteri, geçtiğimiz ay Parlak’ın Kartal’daki güzellik merkezine gitti. Bu kişiye yağ yakma işlemi uygulandı. İşlemin ardından Aliye A.’nın vücudunda kızarıklık ve yaralar oluşmaya başladı.

MERKEZİN OPERASYON YAPMA YETKİSİ YOKMUŞ

Müşteri Aliye A., güzellik merkezi sahibi Banu Parlak’tan şikayetçi oldu. Şüpheli Banu Parlak hakkında taksirle yaralama suçundan soruşturma başlatıldı. Aynı zamanda İl Sağlık Müdürlüğü’nün düzenlediği denetim raporunda şarkıcının açtığı merkezin operasyon yetkisi olmamasına rağmen söz konusu işlemi gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

5 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

İl Sağlık Müdürlüğü’nün denetim raporlarında, Aliye A.’ya “Enzimatik Lipoliz Enjeksiyon” adlı yağ yakma işlemi yaptığı belirlenen Banu Parlak hakkında 5 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında “Bana bir şey olursa sorumluları Polatlardır” diyerek sosyal medya hesabında video yayınlayan Parlak’ın iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü şarkıcının Başakşehir’deki güzellik merkezi kurşunlanmıştı.Parlak, Polat çiftini suçlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x