İlk fotoğraf paylaşıldı, hayranları heyecanlandırdı: ‘Tron’ geri dönüyor

Disney, ilki 1982 yılında vizyona giren ve devam filmi ise 2010 senesinde izleyiciyle buluşan bilimkurgu serisi “Tron”, 2025 yılında yeni filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Ocak ayında prodüksiyon çalışmalarına başlanan ve Oscar ödüllü oyuncu Jared Leto’nun başrolünde olduğu devam filmi “Tron: Ares”ten ilk görsel yayınlandı.

Dijital dünyadan gerçek dünyaya tehlikeli bir görevle gönderilen ve insanlığın yapay zeka ile ilk karşılaşmasına işaret eden son derece karmaşık program Ares’i konu alan film, 2025 yılında vizyona girecek.

“Tron: Ares”in yönetmen koltuğunda Joachim Rønning oturuyor. Rønning, serinin yeni filmini “TRON serisinin bir parçası olmaktan ve bu yeni filmi dünyanın her yerindeki hayranlarla buluşturmaktan ötürü heyecan duyuyorum. ‘TRON: Ares’, en ileri tasarım, teknoloji ve hikaye anlatımının mirasına dayanıyor. Artık Grid’e dönmenin tam zamanıymış gibi geliyor” sözleriyle anlattı.

2025’TE İZLEYİCİYLE BULUŞACAK

“Tron: Legacy”nin devam filmi niteliğindeki yapımda Leto’ya Greta Lee, Evan Peters, Hasan Minhaj, Jodie Turner-Smith, Arturo Castro, Cameron Monaghan ve Gillian Anderson gibi isimler eşlik ediyor.

Yapımcılığını Sean Bailey, Jeffrey Silver, Justin Springer, Jared Leto, Emma Ludbrook ve Steven Lisberger’ın üstlendiği “Tron: Ares”, 2025 yılında sinemaseverlerle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x