Yasemin Şefkatli minik oğlunun sağlık durumunu açıkladı! ‘İbrahim Ayel tekrar ameliyat olacak’

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya gelmişti.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını almıştı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir olmuştu.

“AMELİYAT OLACAĞINI BİLİYORDUK”

Kalbinde bir rahatsızlıkla doğan İbrahim Ayel, dünyaya gelmesinin ardından ameliyata alınmıştı. 12 gün hastanede kalan minik bebek, daha sonra anne-babasına ve kardeşine kavuşmuştu.

Sosyetik güzel, oğlunun yaşadıklarından bahsederek, “Aslında biz 21’inci haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı. Bazen haftada iki. Çok fazla doktorumuz Ayeli’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon ol bacağını biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca da çok fazla dua aldık. O kadar güzel mesajlar geldi ki bana güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebeiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak” diye yazmıştı.

“İYİYE GİDİYOR”

Yasemin Şefkatli, Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla İbrahim Ayel’in ikinci kez ameliyat olacağını açıkladı.

Bebeğini kontrole götüren Şefkatli, durumu şöyle anlattı:

Merakınızı seveyim. Bugün her şey yolunda geçti, doktorumuz iyiye gidiyor dedi ama bir operasyonumuz daha var demişti. O da nisan ayında olacak gibi ama Ayeliko iyi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x